تبدیل پایان نامه به کتاب

Image result for ‫چاپ کتاب‬‎

چگونه پایان نامه را تبدیل به کتاب کنم؟

تبدیل پایان نامه به کتاب بهترین فرصت برای رزومه می باشد. شما دانشجویان عزیز می توانید پایان نامه خود را به ما تحویل داده و پس از مراحل مربوطه، در تیراژ مورد نظر کتاب تان را تحویل بگیرید. شما می توانید هزینه ی چاپ کتاب و نوع قرارداد  را از صفحه ی هزینه چاپ کتاب مشاهده نمایید.

تبدیل پایان نامه به کتاب با انگیزه مالی مقرون به صرفه نمی باشد. شما می توانید برای بدست آوردن رزومه یا دانشجویان خود با کمترین هزینه و در حداقل تیراژ پایان نامه خود را تبدیل به کتاب کنید.

امروزه چاپ کتاب با انگیزه ی مالی مقرون به صرفه نیست. تبدیل پایان نامه به کتاب صرفا جهت قدرتمند کردن رزومه ی شخصی شما می باشد. بنابراین پیشنهاد ما، چاپ کتاب شما در حداقل تیراژ می باشد.

شرایط تبدیل پایان نامه به کتاب

بدیهی است که ویرایش مطالب شما توسط خودتان به درستی و بهتر انجام می گیرد زیرا شما پایان نامه خود را نگاشته اید و با مطالب آشنایی بیشتری دارید، بنابراین فرد دیگری نمی تواند به خوبی شما این کار را انجام دهد. برای این کار ذکر چند نکته ضروری است که ما در زیر به آن پرداخته ایم.

مسلم است هنگامی که می خواهید پایان نامه خود را تبدیل به کتاب کنید، باید تمامی مواردی که نشان دهنده پایان نامه می باشد را حذف نمایید. تمام کلمه های پژوهش، تحقیق، پایان نامه و … را تبدیل به کتاب یا کلمات بهتری کنید.

همچنین در یک کتاب تنها فهرست مطالب کفایت می کند بنابراین تمامی فهرست جداول و شکل ها را حذف نمایید.

سایز مناسب برای تبدیل پایان نامه خود به کتاب، سایز وزیری می باشد. همچنین اگر در آخر هر فصل در پایان نامه خود صفحه منابع دارید همه آنها را به انتهای کتاب خود ببرید. صفحه abstrac  را حذف نمایید.

برای کتاب خود یک مقدمه خوب و قوی بنویسید برای این کار می توانید از یک فرد خبره یا یک استاد مربوطه کمک بگرید.

ابتدا تمامی کلمات پایان نامه را با گزینه replace در world تبدیل به کتاب کنید.

تمامی کلمات در این پژوهش و تحقیق و تمام کلماتی که نشان می دهند که کار پایان نامه می باشد را حذف کرده یا آنها را تبدیل به کتاب کنید.

فهرست ها در پایان نامه به صورت ریز مطالب می باشد و همچنین دارای فهرست اشکال و نمودار و جداول می باشد که در کتاب فهرست اشکال و نمودار و جداول باید حذف شود و فهرست مطالب باید به صورت کلی  باشد.

شرایط چاپ کتاب از پایان نامه تفاوتی با  مراحل و شرایط چاپ کتاب های ادبی و عمومی ندارد.

مراحل تبدیل پایان نامه به کتاب:

۱- ویرایش پایان نامه به صورتی که از حالت پایان نامه خارج شود و به صورت کتاب درآید. برای اینکار لازم است که ویرایش هایی روی پایان نامه ی شما انجام پذیرد. برای این کار می توایند مواردی را که در بالا گفته شد انجام دهید یا آن را به انتشارات بسپارید.

۲- عقد قرارداد (قرارداد به دو صورت حضوری و غیر حضوری با انتشارات انجام خواهد شد).

۳- انجام صفحه آرایی کتاب (صفحه آرایی نیز می تواند توسط خود نویسنده یا انتشارات انجام پذیرد).

۴- انجام مراحل اداری توسط انتشارات (دریافت شابک- درخواست فیپا- درخواست مجوز- صدور مجوز- چاپ کتاب- اعلام وصول)

۵- طراحی جلد (طراحی جلد به صورت رایگان توسط انتشارات انجام می پذیرد).

۶- چاپ کتاب و تحویل کتاب به شما نویسنده ی گرامی

زمان اخذ مجوز کتاب های دانشگاهی نسبت به کتاب های ادبی کوتاه تر می باشد. مدت زمان چاپ کتاب های دانشگاهی بین ۳۰ تا ۴۵ روز کاری می باشد.

توجه نمایید بسیاری از مراکزی که به نوشتن پایان نامه مشغول هستند، به شما پیشنهاد چاپ کتاب تان را می دهند. برای چاپ کتاب تان توسط این موسسه ها دقت لازم را مبذول نمایید. این موسسات مجوز انتشارات را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ندارند. برای چاپ کتاب تان در هر کجا و در هر شهر به شماره مجوز و اعتبار یک انتشارات توجه لازم را داشته باشید.